Najważniejsze informacje z zebrania:
- 4.12 - Biesiada z okazji Barbórki, godzina 9:15,
- 6.12 - Mikołajki. Mile widziany strój mikołajkowy, lub nawiązujący.
- 22.12 - Wigilijka (uroczysty obiadek świąteczny) dla dzieci w przedszkolu. Prosimy tego dnia, aby dzieci były ubrane odświętnie.
- 7.01 (niedziela) - kolędowanie w parafii Św. Jadwigi. Godzina 15:00. Więcej szczegółów w późniejszym czasie.
- 26.01 - dzień Babci i Dziadka w młodzieżowym domu kultury. (prawdopodobne godziny to 9:15 grupy Misie i Rybki oraz 10:30 grupy Smoki i Tygrysy). Szczegóły dot. organizacji również podamy w odpowiednim czasie.

W czwartek (16.11) odbędzie się zebranie z rodzicami

o godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy!

Drodzy rodzice, już 26 października odbędzie się bal jesieni! Więcej szczegółów na plakacie poniżej. Dzieci w tym dniu przychodzą przebrane.

Plakat dotyczący balu jesieni

Drodzy rodzice, najważniejsze terminy w najbliższych tygodniach:

- wtorek (10.10) wychodzimy do teatru. Koszt - 24 zł od dziecka

- w środę sesja zdjęciowa w przedszkolu (11.10). Prosimy aby dzieci były ładnie ubrane.

- w piątek (13.10) w przedszkolu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy, aby dzieci były w tym dniu ubrane na galowo.

- w listopadzie (15.11) odbędą się w przedszkolu warsztaty pszczelarskie (organizatorzy deklarują pełne bezpieczeństwo dzieci). Koszt to 25 zł od dziecka.

-------------------------------------------------------

Plakat akcji plecaczek z książeczkami
Zasady akcji plecaczek z książeczkami

Uwaga Rodzice!

Od 9 października rozpoczynamy przy współpracy z wydawnictwem Zakamarki projekt "Przedszkolaki czytają" . Niezbędne informacje znajdują się na zdjęciach udostępnionych na stronie.

Liczymy na współpracę i zachęcamy do wspólnego czytania!

---------------------------------------------------------------

Drodzy rodzice! A więc ruszamy w ten nowy rok przedszkolny.

Jeszcze raz witam serdecznie rodziców nowych dzieci.
Poniżej najważniejsze informacje z zebrania:
- dzieci potrzebują: szczoteczkę do zębów i kubeczek, opisany strój gimnastyczny (krótkie spodenki i koszulka) - woreczki materiałowe na stroje mamy w przedszkolu, nie trzeba przynosić.
- po podpisaniu zgody na religię, dzieci będą uczestniczyły w katechezie: w środy 8-8:30 oraz w piątki 13-13:30. Potrzebny będzie zeszyt do religii w kratkę, 32-kartkowy.
- według ustaleń z rodzicami podczas zebrania, do 30.09 prosimy o regulowanie poniższych płatności:
* karty pracy (Nowa Era - Ciekawa Zabawa) pakiet na cały rok 130,50 zł
*książka do języka angielskiego 45 zł
*wyprawka plastyczna 40 zł
*Dobrowolne wpłaty na RR na cały rok - 150 zł (czyli 15 zł na miesiąc)
Płatności można przekazywać w zaklejonej kopercie, opisane nazwiskiem i za co Państwo płacą.
- Obecna płatność za przedszkole to 7 zł za wyżywienie za dzień oraz 1,30 zł za każdą godzinę poza podstawą programową. (godziny 8:00-13:00 bezpłatne).
-10.10 (wtorek) wychodzimy do teatru na spektakl. Kosz biletu to 24 zł.
Oczywiście od tego roku dzieci już nie leżakują, a pożegnanie z dzieckiem przy odprowadzaniu następuje w szatni. Dzieci do góry do sali idą samodzielnie.
Wszystkie dokumenty które Państwo otrzymali muszą zawierać podpisy obojga rodziców (za wyjątkiem, kiedy jest jeden opiekun prawny).
Do zobaczenia w przedszkolu.
Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach